Válaszra vár

Digi optikai kábel balesetveszélyes

Hetek óta a Digi optikai, távközlési kábelei lógnak. balesetveszélyesek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Erdőalja út 54

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00128459" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4384061] azonosítószám...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Ferenczi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Közműakna mellett gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére