Megoldott

Rendszám nélküli autó

Anonim Járókelő

A parkolóban áll egy rendszám nélküli Audi és az első lámpái is hiányoznak.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Károly u. 130

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését köszönjük!

    Tájékoztatom, hogy a közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXIII. törvény (a továbbiakban Kftv.) 20. § (1) bekezdése értelmében a felügyelő - az üzembe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megálltak vele és otthagyták!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Peugeot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Lenke utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Rendvédelmi Osztály
    Károly utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére