Megoldott

Nagy széles döccenők a Prielle utcában

A Prielle Kornélia utca Szerémi felőli végében két széles nagy döccenő van, megsüllyedt az aszfalt. Kérjük a szakasz javítását, újraaszfaltozását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján megoldott.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Mellékelve küldöm válaszunkat PDF fájlként tárgyi témában.

    Üdvözlettel:

    Haizer Norina
    vezetői asszisztens

    Budapest Főváros XI. kerület, Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgazdál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát az őszi időszak is elmúlt, de javításnak nyoma sincs... Újra lehetne küldeni.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy újabb hónap eltelt, semmi változás.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan vége a nyári időszaknak, de mindeddig semmi változás nem történt.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    veszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Törökbálinti út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áll a víz az úton

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kelenföldi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére