Megoldott

Elhagyott ágykeret (Stoczek J. u.)

A Stoczek utcában hetek óta egy kidobott ágykeret csúfítja az utcaképet, amihez e héten egy zuhanytálca is csatlakozott.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ágykeretet eltávolították, zárható.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ágykeretet és társait eltávolították, zárható.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha ez a "soron kívüli" megrendelés, akkor vajon milyen lehet a normál ügymenet? Ugyanis egyelőre semmi változás.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ágykeret és a zuhanytálca még ott van.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járda és fatövek takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Lágymányosi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla biciklizárral a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Fraknó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére