Megoldott

Közös gyalog- és kerékpárút kezdete tábla takarásban

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a bejelentés újraküldését, ugyanis semmi változás nem történt, ma is néztem arrafelé menet.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Főkert!

    Nem tudom, hol végeztek a munkatársak gallyazási munkát, itt biztosan nem, ugyanis a tábla továbbra is ugyanolyan takarásban van, mint a bejelentett képen látható. Naponta arra járok,...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Tájékoztatjuk, hogy a tárgyban megjelölt helyszínen, Budapest, II. Ker. Árpád fejedelem útjánál a gallyazási munkát Társaságunk munkatársai 2016. július 26-án elvégezték....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentésére a szükséges intézkedést megtettük.
    A Főkert Zrt, mint illetékes felé, megküldtük az ügyet intézkedésre és válaszadásra.

    Kérjük fentiek szíves t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Adminok, legyetek szívesek továbbítani a megnevezett illetékeshez. Köszönöm!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Kérjük, bejelentésüket továbbítsák az illetékes Budapest Közút Zrt-hez.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1.
    www.masodikkerulet.hu
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört utcabútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétvert pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére