Megoldott

Egy zsák szemét

A Mercure Hotel hátsó bejáratának közelében egy zsáknyi plusz szemét van a kuka mellett. Ezt nem úgy értem, hogy a hotel tehet róla, csak a pontos címet nehéz megjelölnöm amiatt, hogy a hotel kijárata ott van, de a címe Váci utcai.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Petőfi Sándor u. 16

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Szűcs-Zágoni Bella visszajelzésére vár.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az illegálisan kihelyezett hulladékokat a Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft. kollégái folyamatosan szállítják el.
    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte felénk.

    Üdvözlettel,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Demszky-karó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Aulich utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére