Megoldatlan

Sérült fedél

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.08.22
Fedél nem sérült.
...........
Sérült fedél a Thököly Stefánia gyalogátkelőn

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Legyen megoldatlan
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 128318 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIV.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Kátyú"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Sérült fedél a Thököly Stefánia gyalogátkelőn"-ról "Frissítés 2023.08.22 Fedél nem sérült. ........... Sérült fedél a Thököly Stefánia gyalogátkelőn"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedél nem sérült.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús buszállomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedezett, hullámos út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére