Megerősítésre vár

Elárasztott kerékpárút

A Kopaszi gátnál a Dombóvári út mellett haladó kerékpárutat egy helyen elárasztotta az összegyűlt esővíz. Kérjük a csapadék elvezetésének megoldását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, MOL

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére