Megoldott

Gazzal benőtt, eldugult csatornaösszefolyó

Kérem, tisztítsák ki a képen látható csatornaösszefolyót!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 111

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megjelölt
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Sweidan Omar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére