Megoldott

Eltömődött csatornalefolyó

A ma esti viharban az Abonyi utcában a Cházár András utca és a Szabó József utca közti részen az úttest teljes szélességében több cm magasan állt a víz.
Szeretném kérni ezen a szakaszon az összes csatornalefolyó tisztítását.
Google utcaképen: https://goo.gl/maps/roact8sE8KwX8EhH9

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Abonyi u. 12

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megjelölt
    helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornarács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    M3 bevezető (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Erzsébet királyné útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére