Megoldott

Eltömődött csatornalefolyók

A Dózsa György úton a páratlan oldalon, a Thököly út és az Ajtóssy közti részen a ma esti viharban széles patak áramlott. Itt a lefolyók a parkolóhelyek beugróiban vannak, de nem voltak a helyzet magaslatán.
Google utcaképen: https://goo.gl/maps/aoyHz6PXyeydmREd6
Szeretném kérni a csatornalefolyók tisztítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Sajó u. 7

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megjelölt
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dugulás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent István út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járdán áll az eső víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mátyás K
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére