Megoldott

Eltömődött csatornalefolyó

A Sajó utca 1 előtt található a képen látható, ma esti viharban elárasztott csatornalefolyó.
Szeretném kérni a kitisztítását.
Google térképen: https://goo.gl/maps/tac1Zd6qvWPLsAFQ6

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Sajó u. 2

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársunk kitisztította a megjelölt
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besülyedt csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B. P. Mimi
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Vahot utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Tisztítandó csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Damjanich utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére