Válaszra vár

A csatornafedél és környezete balesetveszélyes

A képen egy anyuka épp benne áll, én is elestem itt a héten. Kérem, töltsék ki azt a kis részt a járdán, mert balesetveszélyes. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajnok u. 34

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés nevét "A csatornafedél mellett a járda ki van kopva, balesetveszélyes"-ról "A csatornafedél és környezete balesetveszélyes"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Túl keskeny járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Eötvös utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontapazat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére