Megoldatlan

Hiányzó zebra a szervizúton

Anonim Járókelő

A Rákóczi úton a Nagy Diófa utcánál lévő zebrát rendszeresen újrafestik, de ennek a zebrának a "szervizúton" lévő folytatása (a 8-as busz végállomásánál) már alig látható. Az autók rendszeresen nagy sebességgel hajtanak be a gyalogosok közé, és nem engedik át őket.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Rimár Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Most, hogy megszűnt a megálló, ismét lehetne szólni a BKK-nak, hogy nincs akadálya a zebrának.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha buszmegállóban nem lehet (ez a beláthatóság miatt lehet jogos), akkor meg a járdasziget Vas utcai végénél kellene kijelölni. De ott nagyon!
  • Rimár Miklós hozzászólt a bejelentéshez.

    Tipikus magyaros megoldás... Hiába ez a Rákóczi út balra (és visszafelé) kanyarodó sávja, de inkább megszüntetik a zebrát, mert van ott egy buszmegálló is.
  • Bőhm Erik hozzászólt a bejelentéshez.

    Milyen jó festéket alkalmaztak, hogy 1984 óta nem kopott le az a zebra?
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1279)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Helyszíni bejárásunk során tapasztaltu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Straner Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan ez a probléma már régóta megoldatlanul:
    http://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/138/zebra-hianya-az-uranianal
  • Banovec Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    És hol van a gyalogátkelőhelyes KRESZ-tábla?
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kifakult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapest Közút
    Leonardo da Vinci utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére