Megoldott

Szemetelés

Kérem takarítsák össze az eldobált szemetet a Petőfi híd budai hídfő megálló aluljárója melletti zöldterületről.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petőfi híd

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását elvégezték munkatársaink.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent me
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Schneider Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Többhetes csikkszemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    1107-Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére