Válaszra vár

Rongált szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrény rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy tisztítsa meg a szekrényt!

Pontos helyszín:
47.53354455874813, 19.036166739869675

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Viador u. 19

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült, graffitis ELMŰ szekrény.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Lakatos út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    ELMŰ elosztó végig graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére