Megoldott

Lámpát takaró bokor

Kezd egy kicsit túl nagy lenni a képen látható bokor, kérem nyessék meg mielőtt teljesen kitakarja a lámpát.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A bokrot visszavágták, köszönöm
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    https://www.jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12772/lampat-takaro-bokor/f...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentésére a szükséges intézkedést megtettük.
    A Főkert felé jeleztük és kértük a jelzőlámpát takaró bokor visszavágását.

    Kérjük fentiek szíves tudomásul vé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére