Megoldott

Lekopott burkolati jelek a felüljárón

A Balatoni út M0 feletti hídján teljesen lekoptak a felfestések, így a középső sávban nem igazán lehet tudni, hogy ez most "szembe sáv", vagy a "mi kanyarodósávunk". Szuper lenne a fővárosunk körgyűrűjének és egy egyszámjegyű főútvonalnak a találkozásában európai jellegű állapotokat fenntartani. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 7

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia András
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Bártfai András hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült, megcsinálták, köszönjük!
  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Balatoni út - M0 autóút kereszteződésében lévő kopott útburkolati jelek felújítása szerepel az idei évi programunkban, a munkálatokat ütemezetten a kapacitásaink és az időjárás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Ártér utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Kossuth Lajos utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Mihalik Sándor utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére