Megerősítésre vár

Kőbánya alsó vasútállomáson áll a víz eső után

A vasútállomás nehezen megközelíthető eső után a lépcsőn álló pocsolya miatt. Gondolom felújítva nem lesz az állomás egy darabig, azért azt meg kellene oldani, hogy lefolyjon a víz a lépcsőről.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 56

Hozzászólások

  • Zoltan Pongracz visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 127379 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Zoltan Pongracz hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem, a csarnok le van zárva több mint egy éve, a buszvégállomás felől nem lehet bemenni, de felújítva nincs.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    De ezt. Ráadásul tető is van felette ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ezt újították fel nemrég?...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Zoltan Pongracz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lelógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kápolna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos , megbillent fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Mázsa utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére