Válaszra vár

Felirat nélküli szelektív szemetesek

FRISSÍTÉS 2023.09.20.
FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő "dizájn" hulladékgyűjtőket nem Társaságunk helyezte ki. Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edények általában parkok, terek rekonstrukciós projektjeinek részeként kerülnek ki a közterületekre. Ezek karbantartásában, cseréjében az FKF Köztisztasági Divíziónknak nincs illetékessége.

-----

FRISSÍTÉS 2023.08.10.
III.ker. válasza: a szelektív hulladékgyűjtő edények nincsenek a Városüzemeltetés kezelésében, így azokat nem ürítjük!

------

A Folyamőr utcai bringás parkban lévő
színes szelektív kukákon nincsen felirat/piktogram. Nem biztos, hogy mindenki tudja, melyik színűbe milyen hulladék való.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Folyamőr u. 9-11

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 223593 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.08.10. III.ker. válasza: a szelektív hulladékgyűjtő edények nincsenek a Városüzemeltetés kezelésében, így azokat nem ürítjük! ------ A Folyamőr utcai bringás parkban lévő színes szelektív kukákon nincsen felirat/piktogram. Nem biztos, hogy mindenki tudja, melyik színűbe milyen hulladék való."-ról...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő "dizájn" hulladékgyűjtőket nem Társaságunk helyezte ki. Az ilyen egyedi stílusú hulladékgyűjtő edények általába
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "A Folyamőr utcai bringás parkban lévő színes szelektív kukákon nincsen felirat/piktogram. Nem biztos, hogy mindenki tudja, melyik színűbe milyen hulladék való."-ról "FRISSÍTÉS 2023.08.10. III.ker. válasza: a szelektív hulladékgyűjtő edények nincsenek a Városüzemeltetés kezelésében, így azokat nem ürítjük! ------ A Fol...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00127376 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a szelektív hulladékgyűjtő edények nincsenek a Városüzemeltetés kezelésében, így azokat nem ürítjük!

    Tiszte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leállt a szemétszállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott ágymatrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tímár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Eltűnt a teteje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére