Megoldott

Ismeretlen célú kőburkolat

A Levendulás park kerítésének tövében, a Bukarest utca 17. előtt van egy ilyen furcsa, látszólag cél nélküli kőburkolat a parkolók mellett. (Talán a park egyik régi kijárata lehetett?)

Amennyiben már nincs funkciója, kérem, bontsák el az előtte látható betoncsíkkal együtt!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Levendulás Park

Hozzászólások

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszórták kaviccsal. Egy füvesítés azért majd jó lenne.
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő fényképes visszajelzése alapján.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Folyamatban van…
  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 31., hétfő 17:12
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Oh, köszönöm szépen az infót! Akkor biztosan elbontható.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt voltak egykor a szelektív hullaékgyűjtők. Százával vannak ilyen építmények a városban.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére