Megoldott

Elhanyagolt telek

A Nagyszőlős utca 41. alatt található a képen látható épület. A tábla alapján valamikor a Közép Duna Völgyi Környezetvédelmi Természetvédelmé és Vízügyi Felügyelőség lehetett itt. Múlt időben, mert jelenleg teljesen elhagyatottnak tűnik. Gondolom a kert gondozása a tulajdonos feladata lenne, nem az önkormányzaté, de talán az önkormányzat kötelezhetné a tulajdonost, hogy tartsa rendben, még ha az ingatlant nem is használja. Nem tudom van-e ilyen lehetőség.
Nem mellékesen, ugyan emiatt a probléma miatt a Nagyszőlős utcában több más tulajdonost meg lehetne keresni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkaptam a Budapest XI. kerület Nagyszőlős utca 41. sz. 4568/126 hrsz. ingatlan elhanyagolt, gyomos állapotával kapcsolatos, 12646. számú bejelentését.

    Budapest Főváros XI. Kerü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkaptam a Budapest XI. kerület Nagyszőlős utca 41. sz. 4568/126 hrsz. ingatlan elhanya-golt, gyomos állapotával kapcsolatos, 12646. számú bejelentését.
    Budapest Főváros XI. Ker
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A gyommentesítést a terület tulajdonosa elvégezte.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok.
    Fényképet még nem tudtam csinálni róla, de rendbe tették.

    Tomi
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyan lefényképezni nem tudtam, de ma reggel láttam, hogy megoldódott a probléma. Lenyírták a gazt.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt egy e-mail cím kozepdunavolgyi@zoldhatosag.hu ( Pest Megyei Kormányhivatal - Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főosztály a jogutód) Egy próbát megér.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dayka Gábor utca fa a járda fölött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kapu hiányzó rács

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére