Megoldott

Nem működő ivócsap

Nem működik a csap.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gergely Győző u. 5

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Működött. Tél miatt most elzárva
  • P. Attila visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a Fővárosi Vízművek bekötésére várnak, augusztus végéig elkészül.

    Köszönöm, h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 126445 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem küldik a csap"-ról "Nem működik a csap."-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    XIII. ker. önkormányzat, városüzemeltetésé.
  • P. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    *Nem működik a csap (a bejelentésnél a telefon hibásan javította ki)
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • P. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult csatornanyílás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Lehel utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Nem működik az ivókút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Göncöl utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére