Megoldott

Ócska korlát

A X. ker. Tavas u. 1-3. számnál levő idősek otthona bejárata melletti korlát elég rossz állapotban van. Kérem, ha van rá lehetőség, cseréljék valami modernebbre.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Engem is meglepett, hogy ilyen hamar intézkedtek, bár lehet, hogy csak szerencsém volt. Kívánom, hogy minden bejelentésre hasonlóan reagáljanak bármely hivatal részéről. Reméljük a legjobbakat. Minden...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez gyors volt tényleg! Én egy fűben rozsdásodó, lepusztult minikordon eltüntetésére a IX. kerületben több, mint négy hónapot vártam, mire megcsinálták. A kőbányai hivatalokkal (önkormi, vagyonkezelő)...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el is bontották. Köszönöm. Kérem megoldottra állítani.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A korlát hosszú ideje ott található. A korlát cseréjére nincs lehetőség, csak az elbontását tudjuk elvégezni. A korlát felesleges, funkcióját nem tölti be. Az elbontást elvégezzük...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Óhegy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mászóka teteje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Pára utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére