Megoldott

Varga Edina

Tisztelt Címzett!
Én a 4.kerület Ezred u 7 szám alatti lakós vagyok.A lakóparkot körülvevő,elkerített használaton kívüli ingatlanon méteres gaz nőtt,sajnos több lakónál allergiás reakciók jelentkeztek..Érdeklődnék,hogy tudnának-e segíteni!?
Üdvözlettel:Varga Edina

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12619/varga-edina/frissites
    Köszön...
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Korrekt válasz. Én is ilyen választ várok a kispesti önkormányzattól: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12013/elhanyagolt-novenyzet-burjanzasa-gatolja-a-gyaloglast-a-jardan#comment-form http://...
  • IV. kerület Újpest Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Asszonyom!

    Köszönöm a terület gyomosságával kapcsolatos bejelentését. Felszólítottuk az ingatlan tulajdonosát a tulajdonában lévő telek, valamint a mellette lévő járda gyommentesítésére és t...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Varga Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    zajvédő erdő telepítése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Tófalva utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyek a játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére