Megoldott

Túlnőtt, invazív fa

Meg kellene nyírni, nehéz tőle közlekedni a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pongrácz út 17c

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Zoltan Pongracz hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották :-)
  • Zoltan Pongracz visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/1485/4/2023

    Tisztelt Címzett!

    A Budapest X. kerület, Pongrácz út 17/C számú, 38924/87 alatti, 38338/2 helyrajzi szám előtti (38924/3) helyrajzi számú közterületen álló fával kapcsola
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Zoltan Pongracz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére