Megoldott

Törött játék

A Zrínyi utca 1. Szám előtti játszótéren(reggel utcai játszótér)tönkretették az egyik játékot. Kérem ennek javítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 1a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő visszajelzése alapján.
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A játékot kicserélték egy másikra! Köszönöm!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Iktatószám: 1/1939/1/2023/V3
    részére Ügyintéző: Sárosiné Ba
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Törött libikóka a Süsü játszótéren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozoga padok!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Hollandi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére