Megoldott

Visszatérő szemét kupac

Ezen a helyszínen már történt egy sikeres bejelentés korábban. Sajnos ismét el kezdték nem rendeltetés szerűen használni a teret. Egyébként lehet, hogy érdemes lenne megvizsgálni a zsákok tartalmát, hátha kiderülne (pl. csomagoló anyagokból), hogy honnan érkeznek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkerítették a területet, szerintem elindul az építkezés. A probléma így végülis megoldódott.
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tamás! Még ha úgy is lenne ahogy azt a kedves bari írta, mindenképpen osztom a véleményedet, mégpedig a következők miatt. Az ingatlan tulajdonosait írásban az önkormányzat hívhatja fel, hogy a...
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg éppen tiszta a terület. szigorúan nézve megoldott, de sajnos visszatérő marad a probléma.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én nem értek hozzá, de miből gondolod, hogy az ott már magánterület? Ha az lenne, nem lenne elkerítve? Vagy csak nem gondolt erre a tulajdonos? Minden esetre ha tényleg nem közterületnek számít a szem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Oldja meg a tulaj. De ne közpénzből vigyék el.
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondolom ezt ironikusan írtad. Egyrészt itt már történt egy megoldott bejelentés, másrészt meg nem gondolnám, hogy a tulajdonos saját szemetét látjuk a képen.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ingatlan területén van. Azt tart ott, amit akar.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rothadó fű és babakocsi a parkoló szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Álmos vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mindig teli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ürített szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére