Megoldott

Rosszul beallitott lampa, Kek Golyo - Varosmajor sarok

Anonim Járókelő

A Kek Golyo utca - Varosmajor utcai keresztezodesben ugy van beallitva a lampa, hogy a Kek Golyo fele 25 masodpercig zold, utana a Varosmajor utcabol kifele 15 masodpercig zold, vegul minden iranyban 45 masodpercig piros. Ez alatt a gyalogosoknak is piros mindket lampajuk.

A problema ma tunt fel (2016.06.16), es ennek eredmenyekeppen a Varosmajor utca is veg nelkul be van dugulva, es a Kek Golyo fele is tele van a Magyar Jakobinusok Tere jo hosszan.

Elore is koszonet mindenkinek, aki kozremukodik a megoldasban.
/szekelya

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Városmajor utca – Kék Golyó utca csomópontjával kapcsolatos észrevételével kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy a csomópontban az Ön által jelzett időpontban műszaki hiba miatt a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére