Megoldott

Beszakadt aknafedél a járdán

A XIV. ker. Titel u. - Gyarmat u. sarkán a járdai aknafedél beszakadt.
Valaki már jóindulatúan kipótolta egy darab téglával, de tulajdonképpen egy gyerekláb simán beférne.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült az új aknafedél! Szuper!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kb. egy hete a csatornafedelet eltávolították, helyére új került. De még ez sem tűnik helyreállított állapotnak.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KEDVES ÜGYFELÜNK!

    Köszönjük levelét.

    Megkeresését továbbítottuk a területileg illetékes mérnökségnek. Megkeresésükig, illetve további válaszadásunkig türelmét kérjük.

    Amennyiben további kérdése len
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest XIV. kerület, Titel utca és Gyarmat utca sarkánál lévő akna hibával kapcsolatban a Hivatal Internet portáljára érkezett bejelentésüket köszönettel megkaptuk.

    Tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Horváth Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére