Megoldott

Beton folyás az úton

Régi, az aszfalthoz odakötött beton az út szélén az Orbánhegyi út 49-től felfelé több helyen, egészen a következő rendőrlámpáig.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Orbánhegyi út 51

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H David hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, meg lett csinálva. Csak sosem találom a "megoldva" gombot itt.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dávid!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • H David visszajelzésére vár.

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H David bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba a fedlap körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére