Megoldott

Elfordult tábla

Csepelen a Kapisztrán János utca - Ady Endre utca kereszteződésben elfordult az elsőbbség adás kötelező tábla. Kérem, fordítsák megfelelő irányba! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A nyilvántartásunk szerinti állapot helyreállítása 2016. július 1-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Tel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére