Megoldott

Elhagyott oszloptartó beton

Csepelen az Ady Endre út 110 közelében a kerékpárút mellett van egy elhagyott oszloptartó talp. Kérem gyűjtsék be! Köszönöm!
Google utcakép: https://goo.gl/maps/Gxdb8c59kPv

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. Az oszloptartó betontömb elszállítása 2016. július 1-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    Tel: +36 30 774...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére