Megoldott

El nem szállított gyökér

Csepelen a II. Rákóczi Ferenc utca - Ady Endre út - Templom utca által határolt zöld területen (csatoltam egy térképet a képek közé, melyen pontosan bejelöltem) van egy gyökér, melyet a tavalyi vihar óta még nem szállítottak el. Kérem, tegyék meg! Köszönöm!
Google Utcakép: https://goo.gl/maps/YTij2NkQPdw

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta már elvitték!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát én még ott találtam a gyökeret. Majd csinálok képet is.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a az Ön által jelzett területről a gyökeret 2016. 07. 18-ig elszállítottuk.

    Bejelentését köszönjük.

    Lészkó Lívia
    zöldterületi ügyintéző
    Csepeli Városga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szörnyű hang

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére