Megoldatlan

Kiszedett korlátok

2016.08.11.: 1 korlát továbbra is hiányzik, kérem, pótolják! Köszönöm!
___
2016.06.22.: A korlátokat javították, majd hétfőre újra megrongálták őket. Kérem, ismételten javítsák a kiemelt korlátot! Köszönöm!
___
Pesterzsébeten a Sósfürdő buszmegálló mögött a kerékpárút mentén lévő hajlított csőkorlátok közül rendszeresen kiszednek párat, most is ez történt, 2-t kiemeltek, melyből 1 el is tűnt. Kérem, pótolják a hiányzó korlátokat! A korábban kisebb korlátokkal pótolt részt is kicserélhetnék a többihez hasonlóra. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Még midig hiányzik, nem is lesz az pótolva...
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Bejelentő!

    A hajlított csőrkorlát helyreállítását megrendeltük, a munka elkészültéig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    e-mail: budapest...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    1 korlát továbbra is hiányzik, kérem, pótolják! Köszönöm!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a kiemelt korlátot, de pótolva még nem lett
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kiszedett csőkorlátok visszahelyezését ismételten megrendeltük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu Web: www...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátokat javították, majd hétfőre újra megrongálták őket. Kérem, ismételten javítsák a kiemelt korlátot! Köszönöm!
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátokat javították, majd hétfőre újra megrongálták őket. Kérem, ismételten javítsák a kiemelt korlátot! Köszönöm!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlés-veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kidöntött KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Orsolya utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére