Megoldásra vár

Mozgólépcső

Hetek óta nem működő mozgólepcsők a kelenföldi pályaudvar aluljáróiban. A fotók kettőt ábrázolnak, de az aluljáró túloldalán / Etele Pláza felé/ sem
Működnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 52

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! BPK/6793-2/2024

    Kelenföld-Őrmező aluljáróban a képen szereplő egyik mozgólép
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    2024.02.27 megnéztem az összes mozgólépcsőt. A C és a D kijáratnál levők nem üzemeltek, ebből a D mozgólépcsőt még külön le is zárták a gyalogosforgalom elől.
  • Lukács Ildikó visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését.

    Jelenleg 3db mozgólépcső nem üzemel az aluljáróban. A javítás megrendelésre került ezekre az eszközre vonatkozóan.
    Bízunk bene, hogy az anyagbeszerzés és a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kelenföld vasútállomás mozgólépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kelenföld aluljáró fala

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére