Megoldott

Gázelzáró körül széttjött burkolat

Pesterzsébeten a Nagysándor József utca - Nagy Győri István utca kereszteződésénél a gázelzáró körül szétjött a burkolat. Kérem, javítsák! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, XX. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látom ez a maximum amit hajlandóak voltak kihozni belőle.
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igen! Csak szükség ne legyen arra az elzáróra -.-"
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XX. kerület Nagysándor József utca - Nagy Győri István utca útburkolat állapotára vonatkozóan a következő választ adjuk:
    A hiba elhárítására a szükséges intézkedést megtettük, a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére