Megoldott

Felgyűrődött aszfalt

Csepelen a II. Rákóczi Ferenc úton a Karácsony Sándor utca H buszmegállóban felgyűrődött a burkolat.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Karácsony Sándor utca

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemarták a púpot.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére