Megoldott

Igénytelen menetrend

Tisztelt Volánbusz!
A Kelenföldi autóbuszgarázs buszmegállóban lévő menetrendjük rendkívül igénytelen állapotban van. Csoda hogy kivehető mikor jön a busz.
Ugyanez az ellenkező irányú, csak az még rosszabb állapotban van, mint amit felgyújtottak.
Kérem a menetrend tartó tisztítását, cseréjét és a menetrendek cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 57

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes. Köszönöm, sokkal szebb, és jóval frissebb!! lett a menetrend.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület Bardócz Csaba! ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, a
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/124780/igenytelen-menetrend
    linken közzétett észrevétel alapján kollégáink haladéktalanul cserélték a
    menetren...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem hogy BKV-s garázs meg napi 1 busz áll meg, de szerintem még a legkisebb faluban is megnéznék. Főleg a Kelenföld irányút.
  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Villamos átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Repülőtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére