Megoldott

Eltömődött csatornalefolyók

Az Abonyi utcában több csatornalefolyó is eldugultnak tűnik, a páratlan oldalon:
- a 25 számmal szemben
- a Szabó József utca torkolatával szemben (a 23 és 21 számmal szemben is van 1-1)
- a Cházár András utca torkolatával szemben
Szeretném kérni a tisztításukat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Abonyi u. 25

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Kelemen Gábor Úr!

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Aknafedél újra leragasztás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Kassai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére