Megoldott

Koszos graffitis posta szekrények

Tisztelt Magyar Posta!
Az Attila út 117-nél, a képen látható előreszállító szekrény erősen koszos és kopott.
Illetve mellette a postaláda is koszos és graffitis.
Kérem lehetőségükhöz mérten megtisztítani a szekrényeket.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 117

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta elnyerte végleges formáját. :)
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott. Köszönöm! Szép lett! A ragasztó idővel eltűnik és még jobb lesz.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    Köszönettel fogadtuk az előreszállító láda és a levé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére