Megoldatlan

Botlóköves szakasz

A Füredi lakótelepen a Szentmihályi utat és a Gvadányi utcát összekötő házak közötti (Gvadányi 62 és 64 közötti) járda elég ramaty állapotban van. Amennyibe más lehetőség nincs, legalább a töredezett, kiálló köveket cseréljék, rakják szintbe. Nem kell feltétlenúj járdát építeni, csak a meglévőt javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 64

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, rossz állapotú járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop csonkja balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére