Megoldott

Lomok

Egyesek lekésték a lomtalanítást. Mádi utca 161. főbejáratával szemben a parkos részen egy szekrény hever, 163-nál pedig egy koszos lavór. Kérem eltávolításukat. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 161

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A lomokat elvitték. Köszönöm!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére