Megerősítésre vár

Megrongálódott behajtásgátló

Ismételten megrongálódott behajtásgátló.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tófalva u. 11

Hozzászólások

  • Orbán Gábor visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Orbán Gábor!

    Köszönjük a Tófalva utcai dönthető pollerekre vonatkozó jelzését! A problémára sajnos eddig nem sikerült tartós megoldást találni, így most „zsákutca”, illetve „behajtás csak en
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Orbán Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lyukas aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bodnár Balázs
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére