Megoldott

Elhagyott Suzuki

Tisztelt Illetékes!

A Vágány utca/Róbert Károly krt. felüljáró alatt található ez a szétlopott, elhagyott Suzuki. Kérem a jármű elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 1402-Vágány utca-Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves András, köszönjük a visszajelzést!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott a roncs.
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem küldtek még választ.
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt részt Zugló nem érzi magáénak.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    5,5 éve (!) nincs műszaki, parkolót foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 éve nincs műszaki, parkolót foglal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére