Megoldatlan

Elképesztő úthibák

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 04. 08.

Bejelentő visszajelzése:

Egy évtizede ilyen, semmi változás.
Mikor kerül javításra?

-----

Frissítés 2023. 10. 10.

Bejelentő visszajelzése:

Egy évtizede ilyen, semmi változás. Ráadásul Budafok önkormányzata nem gondoskodik a növényzet állapotáról, így az úthibákon vak sötétben kell áttekerni.

-----

Rengeteg! Ez így balesetveszélyes!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Kővirág sor 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról, a közérdekű bejelentésekről, valamint a visszaélések bejelentésével összefüggő szabályokról szóló 2023. évi XXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.10.10 Bejelentő visszajelzése Egy évtizede ilyen, semmi változás. Ráadásul Budafok önkormányzata nem gondoskodik a növényzet állapotáról, így az úthibákon vak sötétben kell áttekerni. .............. Rengeteg! Ez így balesetveszélyes!"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 08. Bejelentő visszajelzése: Egy évti...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy évtizede ilyen, semmi változás.
    Mikor kerül javításra?
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Rengeteg! Ez így balesetveszélyes!"-ról "Frissítés 2023.10.10 Bejelentő visszajelzése Egy évtizede ilyen, semmi változás. Ráadásul Budafok önkormányzata nem gondoskodik a növényzet állapotáról, így az úthibákon vak sötétben kell áttekerni. .............. Rengeteg! Ez így balesetveszélyes!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy évtizede ilyen, semmi változás. Ráadásul Budafok önkormányzata nem gondoskodik a növényzet állapotáról, így az úthibákon vak sötétben kell áttekerni.

    Ez már felveti a szándékosság fogalmát is…
    En...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4-es út vasúti átjáró útállapot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elképesztő úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kővirág sor (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére