Megoldott

Szétterülő fa

Járdára rá terülő szeder fa nött az akác fa mellett.
A fák mellett padig gaz tenger,van régi ill új fa hely amik gondozatlanok.
Van szúrós bokor is elburjánzva ami szintén a járda felé lóg ki,szintén fa mellett nőtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 40

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 12., szerda 14:08
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész,munkát elvégezte az önk.
    Sokkal szebb így.
    Köszönöm
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dayka Gábor utca fa a járda fölött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kapu hiányzó rács

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére