Megoldott

Száraz fa

FRISSÍTÉS: 2023. 10.13.
Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.
Még ott van

----

FRISSÍTÉS: 2023.07.11.
Az illetékes válasza, rögzítésre került az igénylistán. Sorszám: 00123498/2023

----

Kiszáradt fa
Alberfalvai gyermek /egészséges bejáratnál/orvosi rendelőnél

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 182

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiszáradt fa Alberfalvai gyermek /egészséges bejáratnál/orvosi rendelőnél"-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 10.13. Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. Még ott van ---- FRISSÍTÉS: 2023.07.11. Az illetékes válasza, rögzítésre került az igénylistán. Sorszám: 00123498/2023 ---- Kiszáradt fa Alberfalvai gyermek /egész...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 12., szerda 14:09
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért a járdán tahóparkolás se semmi...
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kipusztult fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki száradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Zelk Zoltán út / Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére