Megoldatlan

Esti fény

A Sáfrány u. 40 ,Herend u.sarkán lévő fa ágai a villanyoszlop köré nöttek és így esti fény takarásban van,a járda rész sötét

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sáfrány u. 40

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A bejelentés óta eltelt 1 év és nem oldódott meg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem oldódott meg
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt meg az ágak igazítása
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem történt semmi igazítás a fán
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 12., szerda 14:09
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazdátlan terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére