Megoldott

Koszorúslány utca zebrán és járdán parkolás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.06.13.
Bejelentő kommentje:
2023. július 4-én 7:08-kor készült kép. A zebrán nem látszik, hogy piros vagy zöld a gyalogosnak a lámpa és a gyalogos holttérben van, ha valaki a Budapest One irodaház mélygarázsából hajt ki.

---
FRISSÍTÉS 2023.06.13.
Újbuda Közterület-felügyeletének válasza:

A nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyeletének munkatársai ellenőrizték, mely során - a KRESZ hatálya alá eső - szabálysértés miatt intézkedéseket foganatosítottak.

----
Szinte minden alkalommal parkol a járdán egy taxi, vagy a Budapest One irodaház mélygarázsának bejáratánál a zebrán egy teherautó. A zebrán! És csak az úttesten lehet gyalogosan kikerülni, ahol a BKK buszok jönnek folyamatosan! Kérem az illetékest, hogy helyezzen ki parkolásgátlót és ne csak szökőévente jöjjön ki a helyszínt ellenőrizni, mert az nem megoldás! Ez egy járda a gyalogosoknak, akik a buszról a metróra szállnak át! Nem parkoló és nem árurakodásra kijelölt terület, nem taxidroszt!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    HIV.SZ: 00123477

    Az 2023. szeptember 22. napon, Újbuda Közterület-felügyelete részére, elektronikus úton továbbított beadványával kapcsolatosan mellékletben megküldöm a válaszle
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "Szinte minden alkalommal parkol a járdán egy taxi, vagy a Budapest One irodaház mélygarázsának bejáratánál a zebrán egy teherautó. A zebrán! És csak az úttesten lehet gyalogosan kikerülni, ahol a BKK buszok jönnek folyamatosan! Kérem az illetékest, hogy helyezzen ki parkolásgátlót és ne csak szökőévente jöjjön ki a helysz...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023. július 4-én 7:08-kor készült kép. A zebrán nem látszik, hogy piros vagy zöld a gyalogosnak a lámpa és a gyalogos holttérben van, ha valaki a Budapest One irodaház mélygarázsából hajt ki.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zebrán parkolás 2023. június 30-án. Még a lámpa se látszik, hogy a gyalogosnak zöld, vagy piros van-e.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyeletnek tett lakossági bejelentésére hivatkozva mellékelten küldjük tájékoztatásunkat

    Üdvözlettel:

    Újbuda Közterület-felügyelet
    [cid:a157e8af-5402-4648-8bac-ea9f4b7c3fc2]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2023.06.07-én készült kép, ugyanaz a szituáció. Miért nincs az irodaháznak egy rakodó helye? Miért kell a zebrán rakodni? Hogy képzelik ezt?
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szabálytalan parkolás - Kondorosi út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére